Mes mylime Meino Meškėnus ir esame tikri - šios katės patiks ir Jums dėl šių kelių paprastų veislės sąvybių:
Tai Šeimos katės – Meino Meškėnai yra YPATINGAI meilūs ir draugiški. Jie mėgsta, žinoma, pasnausti, bet mėgsta ir pabendrauti - tačiau nėra labai reiklūs dėmesiui. Šunys, nepažįstamieji, vaikai ar kiti gyvūnai dažniausiai yra potencialūs draugai, o ne priešai.
Bendraujantys – žinoma, visos katės miauksi, prašydamos dėmesio ar maisto, bet Meino Meškėnų kuriami garsai labiau panašūs į melodingas dainas, tariamus žodžius ar tiesiog nepakartojamus balsinius piruetus (kartais mums atrodo, kad šiose katėse slepiasi poetas).
Dydis – bene geriausiai žinoma veislės ypatybė! Pridėkime įprastai tankų ir kiek pasišiaušusį kailį, ir gausite gigantą. Na, ir sakykite - kaip galima nemylėti šio liūto su vieversio balsu?
Tyrinėtojai – Meino Meškėnai taip pat garsėja savo protu ir aktyviu domėjimųsi aplinka. Tai pasireiškia ryškiu dėmesiu naujiems žaidimams, stipriai išreiktu medžioklės instinktu (Kambaryje MUSĖ! Saugokit vazas!), "pokalbiais"su šeimininkais ar kitais namų gyvūnais. Šią veislę net įmanoma išmokyti kai kurių triukų!
Sveikata – visos kilmingos veislės turi vienokių ar kitokių polinkių į sveikatos problemas, bet Meino Meškėnai yra plačiai pripažįstami, kaip viena sveikiausių veislių. Dėl dydžio, jie gali susidurti su širdies ir klubo sąnarių problemomis - bet tai ir praktiškai viskas.

Mes griežtai laikomės Lietuvos įstatymų bei WCF asociacijos veisimo taisyklių. Priklausome LGAC klubui. Todėl visos mūsų vados bus visada pilnai paskiepytos, užregistruotos bei atiduodamos naujoms šeimoms ne anksčiau kaip 3 mėnesių amžiaus. Tėveliai nuolatos lankosi parodose ir kiekvienais metais įvertinami. Veislės savybėms užtikrinti yra itin svarbu, kad tokia apžiūra būtų atliekama nuolatos ir tik geriausi bei būtinai sveiki atstovai susilaukia kilmingų palikuonių!